Co Nowego u nas ? 


WYKŁADY - ARTYKUŁY - TARGI ZDROWIA - WYDARZENIA

 - WIDEO RELACJE - MEDYCYNA NATURALNA - WSPÓŁPRACA 

KROPLE TODA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH 


 
 

NASZE ARTYKUŁY w internecie 

i popularnych gazetach o ZdrowiuOkaż Serce Swemu Sercu!™
HEARTofGOLD Formula™ by TODA
 
Wiele osób uważa, że wszystkie tłuszcze są niezdrowe dla naszego zdrowia.

Nic dziwnego, gdyż od lat jesteśmy intensywnie przekonywani przez lekarzy, pracowników służby zdrowia i bombardowani reklamami w mediach, że aby uchronić się przed cholesterolem oraz chorobami sercowo-krążeniowymi, należy między innymi unikać spożywania tłuszczów. A kiedy już mamy podniesiony cholesterol to należny natychmiast zażywać leki na zbicie cholesterolu tzw. statyny.

Warto tutaj nadmienić, że dotychczasowa teoria cholesterolu, jest ustalona na podstawie stwierdzenia, że ​​wysoki poziom cholesterolu całkowitego (ang. TC) i lipoproteiny niskiej gęstości (ang. LDL) są związane ze zwiększoną liczbą zawałów serca, udarów, wylewów oraz schorzeniami sercowo-krążeniowymi.

Jednak coraz częściej pojawiają się badania naukowe, które kwestionują hipotezę cholesterolu LDL jako kluczowego czynnika powodującego te schorzenia.

Obecnie dostępne badania naukowe bardzo poważnie podważają skuteczność statyn w zmniejszeniu poziomu cholesterolu.

Tak więc zaczęto zwracać więcej uwagi na bardzo niepokojące skutki uboczne preparatów z grupy statyny.

Niewłaściwe teorie i skojarzenia mogą spowodować, przeoczenie innych kluczowych i ważnych czynników związanych z powstawaniem chorób sercowo - krążeniowych, oraz skuteczność statyn na zmniejszenie cholesterolu.

Dla przykładu, naukowcy odnotowali, że połowa osób przyjmowanych do szpitala z chorobami sercowo-krążeniowymi miała niski poziom cholesterolu, tak więc, patrząc tylko na cholesterol jako główną przyczynę zawałów serca, wylewów, udarów oraz schorzeń sercowo-krążeniowych, może odwrócić naszą uwagę od czynników chorobowych, które są bardziej odpowiedzialne za te schorzenia, niż sam cholesterol.

Skutki uboczne środków zwanych statynami, takich jak lipitor, pravachol, zocor, crestor i mevacor itp, są dzisiaj przedmiotem bardzo wielu kontrowersji w świecie medycznym i nie tylko.

Według producentów wyżej wymienionych preparatów, powinny one zmniejszyć poziom "złego" cholesterolu LDL, a tym samym zapobiec zawałom serca, wylewom, urazom oraz schorzeniom sercowo-krążeniowym, zabójcy dzisiejszej cywilizacji.

W ostatnich latach, zaczęło poszerzać się grono światowej klasy naukowców, którzy potwierdzają fakt, że cholesterol jest niezbędną substancją do sprawnego funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Coraz częściej i oficjalnie mówi się o tym, że zamiast leczyć, statyny mogą powodować wiele bardzo poważnych dolegliwości a nawet śmiertelność.
Bardzo niepokojącym faktem jest, że niektórzy lekarze przepisują statyny nawet pacjentom, którzy nie mają problemów z cholesterolem, jako środek zapobiegawczy.  

Mit, jaki zbudowano wokół zdrowotnych właściwości statyn oraz szkodliwości cholesterolu, jest bardzo groźny nie tylko dla osób zażywających statyny ale także dla zdrowych ludzi.

Producenci statyn zdemonizowali cholesterol do tego stopnia, że dzisiaj Amerykanie panicznie boją się niemal wszystkich pokarmów zawierających cholesterol.
To jest bardzo niebezpieczne, gdyż dzisiejsi Amerykanie masowo cierpią na niedobory kluczowych składników odżywczych takich jak cholina, cynk, niacyna, witamina A i witamina D.

Dla przykładu, Dr Seneff stwierdza: "Cholesterol jest absolutnie niezbędny dla błon wszystkich naszych komórek i chroni je zarówno przed wyciekami jonów,
jak i przed uszkodzeniami wynikającymi z oksydacji tłuszczów znajdujących się błonach. Chociaż mózg człowieka odpowiada jedynie za 2% masy ciała, zawiera on aż 25% znajdującego się w organizmie cholesterolu. Cholesterol ma fundamentalne znaczenie w transporcie sygnałów nerwowych w synapsach za pośrednictwem neurytów przekazujących sygnały z jednej części mózgu do drugiej. Siarczan cholesterolu odgrywa zasadniczą rolę w metabolizmie tłuszczów a także w reakcji odpornościowej organizmu na wypadek działania patogenów."

Badania naukowe sugerują, że jednymi z bardzo niepokojących skutków ubocznych zażywania statyn poza bólami głowy, nudnościami czy gorączką mogą być silne bóle mięśni, poważne problemy z wątrobą, zwiększenie stężenia cukru we krwi, zwiększenie nadciśnienia tętniczego, utrata pamięci, zmiany osobowości, drażliwość, zaburzenie czynności seksualnych itp.

Czołowe rządowe instytucje takie jak Amerykańska Agencja FDA i Kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia (Health Canada) w 2012 wydały oświadczenie ostrzegające przed negatywnym wpływem statyn między innymi na stężenie glukozy we krwi. FDA stwierdziła, że ​​odnotowano zwiększenie stężenia cukru we krwi u pacjentów stosujących preparaty na obniżenie poziomu cholesterolu.

Także, w 2012 roku FDA ostrzegło, że ​​pacjenci przyjmujący statyny mają zwiększone ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego i cukrzycy.

Biorąc pod uwagę najnowsze badania naukowe, być może należałoby ponownie przeanalizować fakt, czy obniżenie poziomu cholesterolu jako pierwszej linii obrony w zapobieganiu zawałów serca, wylewów i udarów mózgu jest najlepszym i najskuteczniejszym środkiem.

Wiele osób już teraz szuka naturalnych produktów, które mogą pomóc w zapobieganiu schorzeniom sercowo-krążeniowym bez skutków ubocznych.

Jeśli chcemy zapobiec lub pomóc naszym bliskim w/w schorzeniach, współczesna kanadyjska Fitofarmakologia oferuje naturalny i bardzo efektywny product pod nazwą Heart of Gold Formula.
Poniżej przytaczamy opinię jednego z użytkowników tej formuły.

"Mam 56 lat i przez kilka lat miałem problem z bardzo wysokim poziomem złego cholesterolu! Lekarze stwierdzili, że to może być dziedziczne i w moim przypadku niewiele można zrobić.

Przez kilka lat byłem na tabletkach farmakologicznych przepisywanych mi przez lekarzy. Miałem wiele bardzo przykrych skutków ubocznych ale poziom cholesterolu nie ulegał większej zmianie.

Po zażywaniu tabletek przez tak długi czas bez większego rezultatu, postanowiłem zrobić eksperyment na sobie i zacząć zażywać naturalny produkt z Kanady krople Heart of Gold Formula firmy TODA,o których dowiedziałem się od moich znajomych.

Poprosiłem mojego lekarza o robienie mi systematycznych badań krwi co 6 miesięcy na co on się zgodził.

Tak więc w ciągu pierwszych 6 miesięcy pod kontrolą lekarza zacząłem stopniowo zmniejszać przepisane mi tabletki i brałem krople Heart of Gold Formula przed wszystkimi posiłkami.

Moje wyniki krwi po pierwszych 6-ciu miesiącach wykazały, że mój zły cholesterol spadł z 7,3 do 5,3.

W ciągu następnych 6 miesięcy brałem tylko krople co najmniej 3 razy dziennie przed każdym posiłkiem. W tym czasie nie zmieniłem diety ani mojej rutyny ćwiczeń gimnastycznych.

Biorąc tylko krople Heart of Gold Formula moje badania krwi wykazały, że zły cholesterol spadł do akceptowanego poziomu a mój lekarz powiedział, że nie są już mi potrzebne tabletki na zbicie cholesterolu.

Moje pozostałe wyniki badań nerek, wątroby itp. okazały się doskonałe!

Przekonałem się, że biorąc te krople moje zdrowie bardzo się poprawiło miedzy innymi poprawiła się moja koncentracja i mam większą wytrzymałość fizyczną (ćwiczę 5 razy w tygodniu).  

Przede wszystkim dzięki temu, że krople te są naturalne i o bardzo wysokiej jakości nie mam żadnych skutków czy efektów ubocznych.

Tak więc mój eksperyment udał się! Udowodniłem nie tylko sobie, że krople Heart of Gold Formula są dla mojego zdrowia wspaniałe!
Uwielbiam ten produkt!

Adam K. Melbourne, Australia"

Po więcej informacji prosimy o kontakt: TODA Herbal International Inc. Vancouver, Canada
Przedstawiciel w Polsce: Tel. 603-638-808 lub (+48)95-741-2649 www.todapolska.pl

Materiały zawarte w tym opracowaniu mają charakter informacyjno - edukacyjny i nie mogą służyć do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy leczenia indywidualnych osób i ich schorzeń. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z lekarzami i odpowiednimi służbami medycznymi.
TODA Herbal International Inc. 2014 K.C-W. - Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Okaż Serce Swemu Sercu!

 Ścisły związek między cukrzycą a chorobami serca!

 

W ostatnich latach cukrzyca i jej powikłania stają się coraz większym problem społecznym.


Według danych Światowej Organizacji Zdrowia pierwszą przyczyną zgonów na świecie są choroby układu sercowo-krążeniowego takie jak: choroba niedokrwienna serca, udar mózgu i inne choroby naczyń mózgowych.
Do chorób układu krążenia zaliczają się miedzy innymi schorzenia związane z nadciśnieniem, cholesterolem, cukrzycą i paleniem papierosów.

Jednym z bardzo często zadawanych pytań jest czy na rynku dostępne są środki naturalne, które mogą pomóc w tych schorzeniach.

W ostatnim miesiącu , na łamach tego tygodnika (Nr.41, str.4, 29 i 330), zapoznaliśmy Państwa z naturalnym produktemHEARTofGOLD Formula™ by TODA oraz opiniami lekarzy specjalistów, ordynującymi z powodzeniem te krople swoim pacjentom.
Krople nagradzane są również prestiżowymi nagrodami przez specjalistów i ekspertów Medycyny za ich pomoc i skuteczność w schorzeniach sercowo-naczyniowych, cukrzycowych i otyłości.


Ostatnio, krople HEARTofGOLD Formula™ by TODA zdobyły Pierwsze miejsce, przyznane przez komisję SYMPOZJUM DIABETOLOGICZNEGO/FORUM PROFILAKTYKI I LECZENIA OTYŁOŚCI, a także na
KONGRESIE MEDYCYNY NATURALNEJ I PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ. W obydwu komisjach zasiadają znani eksperci Adiunkci, specjaliści oraz Profesorowie Medycyny.

W dzisiejszym wydaniu, chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na bardzo ścisły związek między cukrzycą, a chorobami sercowo-krążeniowymi, które są główną przyczyną zgonów chorych na cukrzycę.
Medycznie wiadomym faktem jest, że schorzenia cukrzycowe mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń elementów układu krążenia, serca oraz naczyń krwionośnych i są jedną z głównych przyczyn zawałów serca, miażdżycy czy udarów mózgu.
Bardzo często osoby chore na cukrzycę cierpią na otyłość, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemię, która jest nieprawidłowością metaboliczną mogącą doprowadzić do wystąpienia wielu chorób układu krążenia i ich groźnych dla zdrowia powikłań.

Pan Kazimierz napisał do nas w swoim liście: „Od dwudziestu lat choruję na cukrzycę i jej powikłania, wysokie ciśnienie, stałe migotanie przedsionków serca i niewydolność lewej komory serca.
Kilka lat temu po małym wylewie (dwa płaty mózgu po prawej stronie), obezwładniło mi lewą nogę i rękę. Byłem przez miesiąc w szpitalu i powoli wszystko wróciło do normy.
Jednakże po krótkim czasie zaczęły pojawiać się trudno gojące się rany. Było ich w tym czasie cztery. Dzięki interwencji chirurgów następowało powolne gojenie.

W czasie mojego pobytu w sanatorium, (ze względu na problemy z sercem) dostałem zapalenia żył głębokich w lewej nodze.
Leczenie było długie, ale w miarę skuteczne. Jednakże po jakimś czasie pojawiła się kolejna rana i noga zrobiła się ciemna (kolor śliwkowy od kostek do kolana).
Rana bardzo szybko powiększyła się do wielkości dłoni. Ból był tak duży, że zgodziłem się na amputację. Na szczęście, ze względu na urlop chirurga, do amputacji nie doszło.
Cierpiałem strasznie, z trudnością wytrzymywałem ból.

W międzyczasie moi przyjaciele z Australii dowiedzieli się o rewelacyjnych kroplach z Kanady pod nazwą HEARTofGOLD Formula™ i zakupili je dla mnie. Zacząłem je regularnie zażywać natychmiast po ich otrzymaniu.
Po trzech tygodniach stosowania kropli poczułem, że jestem mocniejszy, spadło mi nadciśnienie. Nawet biorąc tabletki, miałem ciśnienie w granicach 190/100, a w najlepszym przypadku 180/100.
Teraz, od czterech miesięcy, ciśnienie ustabilizowało się na poziomie 140/85. Uspokoiły się też moje „kominy cukrzycowe” (raz wysoki, raz niski poziom cukru).
Biorę jeszcze insulinę, ale cukier mam stabilny. Kolejne osiągniecie to wyraźna poprawa odporności. Jesienią i wiosną byłem podatny na różne infekcje (przeziębienie, kaszel, grypa), teraz mam z tym spokój."

Materiały zawarte w tym opracowaniu mają charakter informacyjno-edukacyjny i nie służą do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy leczenia indywidualnych osób i ich schorzeń.
TODA Herbal International Inc. 2012 K.C-W. - Wszystkie Prawa Zastrzeżone

 

Artykuły TODA w tygodniku PULS w Toronto.
" ŚCISŁY ZWIĄZEK MIĘDZY CUKRZYCĄ A CHOROBAMI SERCA"
2. Puls Nr. 42 - 18 Grudnia, 2012 - Reklama str. 4, Artykuł str. 33
http://issuu.com/radiopuls.ca/docs/puls_no42_december_18_2012/33#share