Moja Przygoda z Kroplami TODA - Józef Chmielowski - wideo wywiad

Józef Chmielowski 65 lat
                              
...W wieku 40 lat miałem ciśnienie 140/90..leczono mnie!!!
Doprowadzono mnie do zawału ,przykręcono mi medyczną śrubę..
W 2009 roku założono mi bypassy, wyglądałem słabo i czułem się słabo..
Kiedy sprawdziłem (przed i po zawale) nikt mi nie zrobił badań żołądka na prawidłowe zakwaszenie, ani poziomu homocysteiny, ani poziomu witamin D3.
Podwójnie zawiodłem się na leczeniu i strategii medycyny akademickiej.
Wiedziałem, że to nie działa!!      Szukałem czegoś.. wiele naturalnych rzeczy już stosowałem.

jch3jpg

W 2012 roku na targach zdrowia trafiłem na krople Toda. Po około miesiącu czasu zażywania kropli Toda pojechałem z moim przyjacielem lekarzem na imprezę z okazji 70-lecia mojego liceum.
Bałem się tańczyć. Jednak na tyle odzyskałem energię, że przetańczyłem całą noc..

"Jak wraca zdrowie i samopoczucie to chce się więcej i inaczej się myśli ".

Ja sam to przeżyłem osobiście, dlatego tłumaczę ludziom.
Nie spodziewałem się tak szybkiego efektu,że tak szybko nastąpi poprawa.
Od tego momentu zaczęła się moja więź, nawet przyjaźń z kroplami Toda :)

Jak mi Pan Bóg uratował życie to ja będę teraz o tym opowiadał-żeby inni mogli też się uratować-na tym to polega..bo mogło mnie już nie być..

" Im bardziej organizm zaniedbany tym szybciej widać tą regenerację..Ludzie powracają do życia, nabierają optymizmu, że można coś zmienić.."  

     Po zapoznaniu się z działaniem kropli Toda, pierwszą osobą , na której je zastosowałem była moja teściowa. Miała demencję, uszkodzony kręgosłup, była z nią trudna komunikacja. Mojej bratowej ciężko było się z nią porozumieć, nie mogła odczytać jej potrzeb. Po tygodniu stosowania kropli Toda teściowa zaczęła się komunikować, wrócił jej apetyt, zaczęła mówić, czytać czasopisma, oglądać swoje ulubione seriale.

     Bratowa też zaczęła zażywać i również nabrała sił. Obecnie prowadzi dwie firmy, czasami pracuje po 12 godzin dziennie. Mówi, że nie czuje się zmęczona.
W tym rozgłosie podała krople wujkowi, który miał cukrzycę (300 insulina) , arytmię serca. Po około dwóch tygodniach stosowania kropli Toda cukier spadł do 107, serce weszło w rytm i odzyskał lepsze samopoczucie..

    O poprawie zdrowia teściowej również dowiedziała się pewna Pani, która zamówiła krople dla męża. Mąż-stopy miażdżycowe-dwie dziury do kości.. jedna większa druga mniejsza. Leczył go profesor..  jedna noga została odjęta. Ta druga, już w trakcie zażywania kropli zaczęła się goić. Skracając historię-noga powróciła do wydolności. Wiedząc, że ma całą drugą nogę nauczył się funkcjonować z protezą.
..Te wieści szybko się rozeszły do wielu wielu innych ludzi...

Józef Chmielowski Poznań


Wywiad -wersja wideo:

 

Więcej przykładów i obszarów zastosowania kropli TODA HeartofGold Formula : http://www.todapolska.pl/krople-toda-komu-pomog%C5%82


OBSERWUJ Nas w internecie : 

Facebook TODA: https://web.facebook.com/todapolska/
Tadeusz Miszczak : https://web.facebook.com/TodaPolskaTadeuszMiszczak/

Nasz kanał na Youtubehttps://www.youtube.com/user/TODAPOLSKA